Я советую тебе обратить самое пристальное внимание на то, что я сейчас скажу, потому что это может очень сильно изменить твою жизнь. Без дальнейших излишних предисловий я представляю официальный панк-рок дресс-код (далее — П.Р.Д.К.).........
Панковские причёски доступны всем и недорого. Понадобится: расчёстка с мелкими зубьями, ножницы и бритва (для ирокеза), пиво, сахарный раствор или кусок мыла-выбор зависит от типа волос, на что они лучше ведутся. Можно прибавить к выше перечисленному лак для волос. Сушить голову можно феном. Понятно, что чем длиннее волосы, тем сложнее процесс.
Абсолютно все цвета радуги подходят для прически, хотя классический ирокез двухцветен - красное с зелёным. В принципе можно и не красить, но лучше довести дело до конца. Итак, гуаш-краска самая распространённая, особенно на заре панк-культуре. Еще можно использовать перекись водорода - для тёмных волос, хна или басма - для светлых. Можно пользоватся специальными отеночными бальзамами и краской в балончиках. Ирокез не только выкрашивается, но и закрапляется на месяца два-три. Если захотите избавиться от причёски раньше, нужно будет полоскать гребень в бензине, скипидаре, ацетоне, растворителе - кому какой аромат больше нравится. А вообще любая красота, и панковская в том числе, требует жертв.
Есть еще одна прическа - Могикан, как её обычно называют. Она похожа на шипованный ирокез, только здесь шипы по всей голове, и преимущество в том, что не надо ничего сбривать. Как её сделать? Очень несложно, главное иметь под рукой гель и лак для волос. Итак, довольно толстую прядь волос обильно мажем гелем и скручиваем в острый шип. Чтобы волосы лучше стояли и не рассыпались, их следует высушить феном. После сушки зафиксировать сверхсильным лаком.
Майже кожний з нас мріяв про те, що б його байк став хоч трішки легше. Я бачив не мало досить дорогих байків... їхні хазяї ретельно міняли одну дорогу запасти на іншу, але скинути грами їм ніяк не вдавалося! Часом справа доходила до абсурду. У чому ж причина? Чому два байки приблизно схожі за ціною й міцністю так сильно розрізняються по вазі? Справа в тому, що зібрати зручний і легкий байк досить велике мистецтво! Навіть маючи в кішені 1500$ можна зібрати не самий оптимальний варіант! Тому я думаю, що ця стаття буде корисна багатьом чий байк має зайву вагу...
Навчитися баннік не складно, залежно від завзятості і таланту, він вчитися приблизно за 2-а тижні, ну а в когось може і довше розтягнутись.
Існує думка, що найлегше навчитися банник на BMX, це дійсно так. Найскладніше на двухподвесе, та ще і на найдешевшому, де не регулюється демпфування підвіски. Не погано б мати «злі» педали-топталки і захист гомілки. Але не треба забувати найголовнішого: навчитися можна на чому завгодно, було б бажання!
Історія умовчує, коли й хто придумав BMX, але все-таки він існує й продовжує розвиватися в усім світі, і в нашій країні. Як і більшість сучасних видів спорту, BMX був створений в Америці. Спочатку це був просто маленький велосипед, не призначений ні для яких трюків. На ньому просто їздили. Незабаром, хлопці, яким набридло просто їздити, почали стрибати, і носитися по вулицях. І виробники стали розробляти й пропонувати нові конструкції таких велосипедів.
Скейтбординг, як багато інших хороших речей, з'явився там, за кордоном, а точніше в Каліфорнії в 50-х роках. Зародили цю культуру веселі серфери, що вирішили не втрачати часу під час штилю, а кататися на дошках прямо в місті. Виявивши новаторство і кмітливість, вони прикріпили до дошки підвіски і колеса від роликів і стали їздити по вулицях. Головним завданням було утриматися на дошці і об'їжджати перешкоди. Незабаром з'явилася перша комерційна команда "SUPER SURFER SKATEBOARD TEAM", а потім перший журнал "SKATEBOARDER".
Invert або стійка на одній або двох руках (якщо Ви робите його на одній руці, то це 'Style invert') робиться при достатній підготовці досить швидко. Це ефектний трюк, який цінується на змаганнях. З майстерністю варіюється чистота виконання і складність трюка. Робити style invert можна зі всілякими грэбами - від Mute до Liu Kang.
Перед вашою спробою з'їхати в рампу, ви обов'язково повинні уміти розкочуватися до коупинга рампи. Зазвичай, внутрішній страх з'їзду з рампи, обумовлений тим, що ви боїтеся просто дивитися вниз з трьох метрів рампи, але тут ми спробуємо прибрати даних страх.
Як тільки ви вирішили спробувати покататися в рампі, будьте готові перенестися в інший світ катання. Звичайно ж, якщо ви відмінний стрит-скейтер, то багато що буде легко для вас. Тут перераховано декілька рухів, які ви зобов'язані робити добре в стрите, перш ніж залізати на рампу.
Цей трюк дуже складно зробити якщо ви не умієте робити прості 540. Якщо це правда, то вам реально необхідно навчитися їх робити перш ніж ви перейдете до bio.
Деякі люди думають, що misty flip це теж саме що McTwist в рампі. Гм. Можливо крапельку вони мають рацію - але є величезна кількість відмінностей. А головна відмінність - це приземлення на площину, а не на радіус.
Misty - це сальто вперед із закручуванням на 540 градусів. Найбільший страх - це виявитися вниз головою. Якщо ви умієте робити bio - те misty це просто збільшений градус положення голови вниз відносно ніг.
Насправді немає нічого складного у виконанні розвороту на 360. Вам лише потрібно крутитися досить швидкий, аби встигнути розвернутися до того, як Ви приземлитеся. Ви можете крутитися повільно, стрибаючи високо, або швидко, стрибаючи низько. Передбачатимемо, що Ви стрибаєте досить високий і обертаєтеся досить швидко.
Fishbrain - один з найстильніших трюків. Він також один із складних, якщо не брати в уваги truespin'ы. Fishbrain - це topside makio. Іншими словами - ви ковзаєте в topsid'е на одній нозі і робите грэб іншої ноги. На відміну від makio, це трюк не такий легкий. Роблячи makio, ви можете тримати своє тіло зверху вашої soul ноги. У fishbrain'е це неможливо, оскільки ви зобов'язані тримати своє тіло з однією із сторін перешкоди (труби або грані).
Виконаний до кінця стильний, даний трюк є великою естетичною цінністю. При повному контролі труби і упевненого виконання трюка даний елемент буде дуже ефектний виглядати як на хандрейле, так і на парковій трубі. Отже, головне це упевненість в самому собі і готовність присвятити себе цьому трюку хоч би на 1 день.
Цей трюк не простий. Якщо ви умієте робити royale - те вам не доставить цей трюк багато клопоту. Якщо немає - ви зобов'язані навчитися робити royale спершу.
Kind grind - це один з перших topside трюків, який ти навчишся робити, оскільки він один з простих. Порада: вчися робити kind grind на трубі, оскільки на ній робити його набагато легше.
Трюки зазвичай складніше і більш краще виглядають, коли їх роблять в alleyoop. Alleyoop означає, що ви ковзаєте задом. Це можна лише зробити з soul трюками.
Unity це ще один вигляд royale. Краще вивчати unity після хорошого освоєння royal'a. Unity - це трюк, коли ви ковзаєте на обох зовнішніх частинах рами з схрещеними ногами.
Royale - трюк, який змінив уявлення про ролики. Цей трюк ліг в основу таких клевых фішок, як, backslide, soyale, the cowboy, а також я думаю багато інших. Royale це грайнд, коли ви ковзаєте як на frontside, але ваша задня нога розташована на зовнішній частині рами, і що необхідніше на черевику. Тепер, після того, як ви знаєте стійку, перейдемо безпосередньо до трюка.
Miszou виглядає так: права нога (якщо Ви робите соул на лівій, то тоді ліва), знаходиться на соулі попереду і ледве зігнута в коліні, а інша стоїть ззаду між 2 і 3 колесом в положенні неначе Ви робите frontside. Miszou досить легко зробити, якщо Ви добре відтренували Soul Grind.
Makio Grind - це такий трюк, при якому одна Ваша нога їде на соулі, а інша або просто тримається в повітрі (що не дуже красиво), або грэбится ручкою. Якщо ж Вам не зрозумілі деякі вирази, то дивитеся їх пояснення в словнику.
Для того, щоб робити soul grind добре, треба почати з базових навиків - з stalls, тобто з правильної постановки ніг при встрибуванні на рэйл або грані. Непогане місце для тренування - сходинки сходів. Встаньте соулом на нижню сходинку, перестрибніть на наступну і так далі
Цій вправі неважко навчитися, особливо, якщо Ви умієте робити acid miszou (інколи його називають porn star). Тому краще навчитеся робити його, перш, ніж перейдете до sidewalk'у.
Аби навчитися робити цю вправу як можна більш безболісно, непогано попрактикувати робити stall, тобто повчитися встрибувати і зістрибувати з рэйла. До речі, починати краще навіть не з труби, а з невисокого бордюру (парапету, грані) і чергувати тренування на високих і низьких гранях. Так Ви швидше навчитеся ставати в правильну позицію.
Вчитися робити stalls це справжня знахідка для людей, які хочуть добре кататися по трубах або гранях. Крім того, якщо Ви не умітимете приземлятися на трубу або грань між правильних коліс, як Ви зможете ковзати по ним?
Stalls - це під'їзд до об'єкту, стрибок на нього, затримка декілька секунд на нім і зістрибування з нього. Встрибувати можна на все, що є під ногами - рейл, грань, копинг рампи, сходинка і так далі
Катання по сходах спиною (bashing) не складніше за катання передом. Насправді, більшість ролерів (я в їх числі) рахують, що це навіть легше. Проте, необхідно розібратися в техніці його виконання.
Вправи, що виконуються до в'їзду на сходи Довгий стрибок: Розганятиметеся гарненько і в самого початку сходів підстрибніть. Приземлитеся і продовжуйте їхати. Спробуйте і потренуйте приземлення на коліно, якщо виникнуть проблеми з приземленням - збільште швидкість
Всі air-трюки підрозділяються на тих, які робляться в street (скейтпарке або на вулиці) і в vert (у half-pipe). Трюки отримують різні назви, залежно від того Гед вони зроблені.
Існує три категорії air-трюков, які можуть виконуватися як окремо, так і поєднуватися з трюками іншої категорії. 1. Flips (сальто) 2. Spins (обертання) 3. Grabs (підхоплення)
Все скольжения подразделяются на две основных группы: 1. Royale-трюки Скольжения выполняются только на royale-частях роликов. 2. Soul-трюки Ковзання виконується лише soul-части ролика або soul-части і royale-части ролика разом. Також існує декілька різновидів виконання обох груп базових ковзань!!!
Отже, ви намагаєтеся зробити трюк, ваші ролики говорять вам що вони нема за що не поїдуть. Добре, вам потрібно натерти цю трубу або ж грань спочатку. Це займе пару секунд і десяток рублів.
Коли ти гриндишь по трубі або по грані - одним з найважливіших моментів є віск (парафін). У цій статті я дам вам декілька радих з того, як зробити віск таким, що ковзає, ну або щось в цьому дусі. Так само в цій статті ви знайдете 5 рецептів для виготовлення хорошого воску з підручних матеріалів.
Якщо ви запитаєте 100 про-райдеров про їх розуміння стилю, ви почуєте 100 різних відповіді. Але вони всі скажуть, що це те, що ти робиш або використовуєш для виконання крутого трюка.
Якщо ви поглянете на того, що катається, то зрозумієте - його стиль унікальний. Деякі люди дуже розстроюються з-з того, що у них відсутній стиль - це досконало неправильно.
Тим більше якщо це стосується агресивного катання. Терниста дорога початкуючого агресора усипана різними не вельми приємними подіями. Падіння, удари, переломи, струси мізків. Звичайно, це все потім дуже весело згадувати, та і сам процес падінь навіть дуже багатьом подобається. Напевно саме по цьому часто можна спостерігати як ролер тільки що впав з hand rail'а, валяється на останній сходинці і дико ірже. Так, інколи доводиться видавлювати з себе сміх, хоча насправді дуже хочеться кричати благим матом на всіх і вся. Особливо коли твої друзі ще не зрозуміли, що тобі дійсно дуже хворе, і замість того щоб квапитися тобі на допомогу вигукують: "Ну ти звір! Таке смачне падіння!" - а ти лише і думаєш про те, щоб убити їх за це, адже тільки що ледве не порвав собі зад.
Гаразд, це я пригадав парі випадків з життя, ну і хватит на цьому.
З якої точки зору потрібно дивитися при виборі роликів - звичайно ж з боку їх зручності. Ви можете думати, що надійність і крутий вигляд ваших роликів - це те, що вам потрібне, а про зручність можна і забути, але ви жорстоко помилятиметеся.
Drop in (складність 1) Drop in (виголошується як "дроп ин") - з'їзд в рампу. Мабуть, це друга річ, яку треба вчитися робити в рампі після того, як навчився в ній розвертатися.
Насправді ця штука не так проста як здається.. Спершу раджу навчитися з'їжджати з мінірампи або невеликого розгону, а вже лише потім йти катувати щастя на великому монстрові. Також не забудь одягнути захист (бажано всю повністю: на коліна, на лікті, на лодони і шлемі можна). Не хвилюйся, це не буде смішно -- адже ти лише вчишся, і хто знає, як ти кататимешся в цій самій рампі через рік;)).
Manual (складність 3) Manual (виголошується "мэнюал"), цей трюк ще називають "баланс". Manual - це їзда лише на задніх колесах, не стосуючись землі ні хвостом ні передніми колесами.
Цей трюк не вийде зробити з першого разу, оскільки він приходить з часом, з освоєнням і відчуттям дошки. Безумовно, ти, напевно, зможеш проїхати півметра на manual, але справжній manual робиться в десятки метрів.